Úvod » ZVLHČOVAČE VZDUCHU » BONECO U650


        

BONECO U650

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

skladem

 

Číslo produktu: 4-0-13
naše cena bez DPH : 4 868 Kč
naše cena s DPH (21 %):
5 890 Kč

Nový ultrazvukový zvlhčovač vzduchu špičkové kvality, s moderním designem a s vysokým výkonem.

Zvlhčovač vzduchu BONECO U650 je vhodným přístrojem pro vytvoření komfortu v domácnostech, školách a kancelářích.

V přístroji je použita nová membrána pro tvorbu mlžiny. Její povrch je z titanu, což zajišťuje delší životnost a zvýšenou odolnost.

Zvlhčovač je digitálně ovládán. Barevný displej logicky zobrazuje veškeré provozní parametry. Provoz i ovládání jsou uživatelsky příjemné a jednoduché. Konstrukčně je sestaven tak, aby doplňování vody, ovládání, provoz i údržba byly snadné a intuitivní. Elektromechanický měnič s titanovým povrchem zajišťuje maximální možný zvlhčovací výkon 400 ml/hod a v případě zapnutí funkce předehřevu až 550 g/hod. Předehřev vody v malé komůrce přivede vodu na teplotu cca 80 °C. Pára z vody této teploty má teplotu okolo 40 °C. To je výhodné zejména v chladných měsících, kdy pára s touto teplotou neovlivňuje teplotu místosti.

Digitální ovládání usnadňuje regulaci požadované vlhkosti. Regulovat je možné jak vlhkost v krocích po 5 % Relativní vlhkosti, tak i zvlhčovací výkon. Případně je možné spustit i časovač, který je nastavitelný v rozmezí od 1 do 8 hodin provozu.

Hygienickou nezávadnost zaručuje stříbrná ionizační tyčinka. Využívá antibakteriálních vlastností stříbra. Její funkce spočívá v postupném uvolňování iontů stříbra, které ničí veškerý bakteriální život. Funkce této tyčinky je nezávislá na napájení, spouští se ponořením tyčinky do vody.

Součástí balení je také demineralizační filtr. Ten zbavuje vodu minerálů, solí, vápníku a dalších nežádoucích příměsí. Jeho použití snižuje tvorbu vodního kamene uvnitř přístroje, chrání i elektromechanický měič před poškozením vodním kamenem nebo usazeninami z vody.

Dodává se ve dvou barevných provedeních. V případě modelu U650b je základem černá základna s černě kouřovým zásobníkem a černým čelním panelem. Ve druhé variantě (označena U650w) je čelní panel bílý v provedení s moderním vysokým leskem.

 

hlučnost < 25 dB (A)
hmotnost 4 kg
napájení 230 V / 50 Hz
objem nádrže 5,5 litru
příkon 40 W bez předehřevu, 140 W s předehřevem vody
rozměry (dך×v) 28 × 24 × 35,5 cm
vhodný pro místnost do 60 m² / 150 m³
zvlhčovací výkon 400 g/h bez předehřevu, 550 g/h s předehřevem vody
výrobce BONECO
kód U650
ZmY5YjQ