Úvod » REHABILITAČNÍ POMŮCKY » Gymball 75 cm Coretec+Hustilka


        

Gymball 75 cm Coretec+Hustilka

skladem

 

Číslo produktu: 10-0-1
naše cena bez DPH : 273 Kč
naše cena s DPH (21 %):
330 Kč

Klasický velký sportovní míč, míč na sezení - gymnastikball, který lze úspěšně využít k rehabilitaci i ke kondičnímu cvičení. Výrobcem je německá firma TOGU, která má dlouholetou tradici. Jsme výhradní dovozci zboží této německé firmy. Míče jsou vyrobeny v EU dle platných norem. Míče nabízíme v průměrech 55, 65 a 75cm, ve čtyřech barvách.

Velké množství zdravotních problémů, včetně bolesti zad, jsou výsledkem našeho moderního životního stylu. Příliš dlouho sedíme - ve školních lavicích, v práci i ve volném čase. Tento nedostatek vede ke ztrátě přirozeného posilování svalstva. Posilování zádového svalstva a odpovídající pohybová činnost je nejen prevencí proti bolesti zad, ale zároveň pozitivně působí na celé tělo. Míč nabízí možnost udržování zad ve formě i v teple domova. Prostě si jen sem tam sedněte na gymball a považujte jej za přenosnou židli, která stimuluje vaše zádové svalstvo. Je to jednoduchý způsob posilování zad, účinný a testovaný - dokonce se dá použít i pro zábavu.

Cvičební, gymnastický míč slouží k rehabilitaci a fyzioterapii při řadě aktivit. Míče jsou určeny pro nácvik stability, koordinace pohybu, reakcí svalstva na změny polohy. Aktivizují motorické funkce těla. Používají se při rehabilitaci páteře. Jsou využitelné nejen individuálně, ale i ke skupinové rehabilitaci.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

výška postavy       délka paže       průměr míče

do 155cm          56 - 65cm            55cm

do 175cm          66 - 80cm            65cm

nad 175cm          81 - 90cm            75cm

 

originál TOGU, červená, modrá, stříbrná a tyrkys, nosnost do 300kg, vyrobeno v EU dle nových platných norem, prošlo zkušebnou v EU, výrobek neobsahuje rakovinotvorné látky, www.togu.de , nejedná se o PVC

NDJhM